Firma Steeler pochwaliła się realizacją zamówienia dla Energa SA na pojazdy użytkowe bazujące na Toyocie Hilux. Polska firma z Sokółki od lat specjalizuje się w podobnych zabudowach również na pojazdach innych marek, ale szczególnie często “na warsztat” trafiają niezłomne Hiluxy.
 LandCruiser PL Hilux STEELER energetyka 01

W najnowszym projekcie obejmującym 15 aut doposażenie polegało na założeniu specjalistycznej zabudowy z roletami bocznymi oraz klapą uchylną z tyłu. Wewnątrz znalazł się zestaw szafek i półek StoreVan Allestimento Furgoni Campania Molise i wysuwana platforma. Na zabudowie zainstalowano bagażnik dachowy z drabiną rozkładaną, a także dodatkowe oświetlenie i kilka innych akcesoriów niezbędnych pracownikom Energa SA.

LandCruiser PL Hilux STEELER energetyka 02

Toyota Hilux została wyposażona w stalowe koła i ogumenie BF Goodrich All-Terrain AT oraz zestaw stalowych osłon podwozia (silnik, skrzynia biegów, reduktor, zbiornik paliwa) o grubości 3 mm. Dodatkowym atutem tych aut przy pokonywaniu trudniejszego terenu, ale i wykonywaniu prac, jest wyciągarka elektryczna Warn Industries, model R EVO 10-S.  

LandCruiser PL Hilux STEELER energetyka 03

 
LandCruiser PL Hilux STEELER energetyka 04