wyjazdy LCAC grafiki www LCAC trasyGPS gadzety LCAC gielda LCAC foprum LCAC

 

 

Witaj w Klubie!

Welcome to the Club!

Willkommen im Club!

 

 

Jesteś fanem, użytkownikiem, sympatykiem Land Cruisera? Jeździsz Hiluxem, 4Runnerem, FJ Cruiserem? Szukasz towarzystwa na wyprawę? Chcesz kupić Land Cruisera, ale nie wiesz jakiego? Cokolwiek Cię sprowadza na naszą stronę - witamy. Czuj się swobodnie i rozgość się. Przeglądaj nasze zasoby, czytaj relacje, sprawdź kalendarz i najważniejsze - dołącz do Nas!

Jak to zrobić? To proste. Chcesz i jesteś. Land Cruiser Adventure Club to inicjatywa towarzyska, nastawiona na bezpośredni kontakt i budowanie platformy komunikacji dla fanów Land Cruiserów i innych terenowych toyot w Polsce. Nie ma formalnych zapisów, składek, legitymacji, walnych zebrań etc. Proponujemy ciekawe imprezy, wyjazdy, wyprawy bliższe i dalsze. Chcesz się przyłączyć - zapraszamy. Na chwilę, na jeden wyjazd, na dłużej. To zależy tylko od Ciebie. 

Chcesz się identyfikować z LCAC - zapytaj o klubowe gadżety: naklejki, breloki, koszulki, foldery. Aktualnie głównym komunikatorem jest fan page na Facebooku. Znajdziesz nas tam i możesz pytać o wszystko. Ta strona jest prowadzona z myślą o dostarczaniu cennych i ciekawych informacji ze świata Land Cruiserów oraz kreowaniu spotkań w terenie. Bo to jest sedno klubowego życia - dzielenie się pasją zgodnie z jej przeznaczeniem, czyli podróżowaniem naszymi toyotami gdzie tylko się da. 

  

Zainteresowana, zainteresowany? Witamy!

 

belka LCAC 2

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

facebook.com/LandCruiserAdventureClub