wyjazdy LCAC grafiki www LCAC trasyGPS gadzety LCAC gielda LCAC foprum LCAC

 

 

Witaj w Klubie!

Welcome to the Club!

Willkommen im Club!

 

 

Jesteś fanem, użytkownikiem, sympatykiem Land Cruisera? Jeździsz Hiluxem, 4Runnerem, FJ Cruiserem? Szukasz towarzystwa na wyprawę? Chcesz kupić Land Cruisera, ale nie wiesz jakiego? Cokolwiek Cię sprowadza na naszą stronę - witamy. Czuj się swobodnie i rozgość się. Przeglądaj nasze zasoby, czytaj relacje, sprawdź kalendarz i najważniejsze - dołącz do Nas!

Jak to zrobić? To proste. Chcesz i jesteś. Land Cruiser Adventure Club to inicjatywa towarzyska, nastawiona na bezpośredni kontakt i budowanie platformy komunikacji dla fanów Land Cruiserów i innych terenowych toyot w Polsce. Nie ma formalnych zapisów, składek, legitymacji, walnych zebrań etc. Proponujemy ciekawe imprezy, wyjazdy, wyprawy bliższe i dalsze. Chcesz się przyłączyć - zapraszamy. Na chwilę, na jeden wyjazd, na dłużej. To zależy tylko od Ciebie. 

Chcesz się identyfikować z LCAC - zapytaj o klubowe gadżety: naklejki, breloki, koszulki, foldery. Aktualnie głównym komunikatorem jest fan page na Facebooku. Znajdziesz nas tam i możesz pytać o wszystko. Ta strona jest prowadzona z myślą o dostarczaniu cennych i ciekawych informacji ze świata Land Cruiserów oraz kreowaniu spotkań w terenie. Bo to jest sedno klubowego życia - dzielenie się pasją zgodnie z jej przeznaczeniem, czyli podróżowaniem naszymi toyotami gdzie tylko się da. 

  

Zainteresowana, zainteresowany? Witamy!

 

belka LCAC 2

 

Po ośmiu latach prowadzenia społeczności LCAC poprzez pasjonatów zapadła decyzja o powołaniu Fundacji Rozwoju Sportu i Turystyki Motorowej - APEX. Od roku 2022 wszelkie działania związane z klubem LCAC są organizowane w ramach celów statutowych fundacji.

Co to zmienia?

Działania w ramach fundacji pozwolą na dalszy rozwój klubu, strony www oraz turystyki, w szczególności w organizacji klubowego zlotu Toyota Off-Road Festival.

Nie zmienia się filozofia klubu - dalej jest to społeczność otwarta, bez żadnych zapisów, legitymacji, zebrań. Chcemy by tak pozostało.

Zachęcamy jednocześnie do zapisów do klubowego newslettera oraz wsparcia finansowego fundacji w formie darowizn na cele statutowe.

Jeśli chcesz nas wspomóc, wpłać dowolną kwotę na konto bankowe

Fundacja Rozwoju Sportu i Turystyki Motorowej - APEX

ul. Jaszowiecka 8 lok. 49
02-934 Warszawa
KRS: 0000972081
NIP: 5242940749
REGON: 522059437

MBANK 38 1140 2062 0000 4833 3100 1003

Tytuł przelewu: LCAC darowizna na cele statutowe

 

Z góry dziękujemy i do zobaczenia w terenie

Tomasz Brzeziński - prezes fundacji

Marcin Łobodziński - redaktor prowadzący portal

Michał Horodeński - lider LCAC
Paweł Jagodziński - lider LCAC
Ireneusz Rek - lider LCAC

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

facebook.com/LandCruiserAdventureClub