Fundacja, klubowa wyprawówka, festival i gadżety klubowe - oto najważniejsze nowości w ramach Land Cruiser Adventure Club.

W marcu 2023 roku LCAC obchodzi kolejną, dziewiątą już rocznicę powstania strony www.landcruiser.pl oraz całej społeczności. Od początku misją klubu było i jest dostarczanie ciekawych treści związanych z land cruiserami i samochodami z gamy 4x4 toyoty oraz aktywowanie fanów do wspólnych spotkań w terenie. Te założenia są nadal kontynuowanie i rozwijane.

Fundacja Rozwoju Sportu i Turystyki Motorowej APEX

W zeszłym roku została powołana fundacja, w ramach której realizowane są cele statutowe i działalność Land Cruiser Adventure Club.  W ramach tej działalności zamierzamy m.in. regularnie publikować materiały wideo na stronie landcruiser.pl i naszym kanale Youtube, by dostarczać wam świeżych informacji klubowych oraz materiałów poradnikowych. W związku z powstaniem fundacji do ekipy liderów LCAC dołączył Tomek Brzeziński oraz Marcin Łobodziński. Obaj to fani off-roadu od wielu lat, ich wiedza i doświadczenie na pewno wzmocni działania klubowe.

Klubowa wyprawówka J120 na YouTube

Wraz z powrotem na kanał YouTube rozpoczęlismy nowy projekt pod roboczą nazwą „Budujemy rodzinną wyprawówkę na bazie Land Cruisera 120”. Przygotowanie do zakupu, wyszukanie odpowiedniego egzemplarza, przegląd, tuning - to nas czeka w najbliższych miesiącach, o czym będzie na bieżąco informowań w postaci filmów video na YouTube. Koniecznie zasubskrybujcie klubowy kanał. Poniżej link do video zapowiadającego nasz cykl - premiera 16 marca 2023 o godz. 16.00.

Toyota Off-Road Festival po raz ósmy

Zapraszamy już teraz na 8. edycję zlotu Toyota Off-Road Festival, która odbędzie się w dniach 15-18 czerwca. Prace nad organizacją imprezy trwają. Planowana lokalizacja to Bieszczady lub pogranicze Beskidu NIskiego. Jak tylko to ustalimy, to od razu o tym poinformujemy. Śledźcie klubowy fan page na Facebooku oraz stronę www.toyotaoffroadfestival.pl  

Gadżety klubowe - nowa oferta

W naszym klubowy sklepie można zamawiać klubowe gadżety: koszulki, bluzy, czapeczki, kubki. Oferta została zaktualizowana. Zachęcamy do zajrzenia do SKLEPU i składania zamówień. Sezon się zbliża.