Toyota Land Cruiser znalazła się w gamie modeli objętych sezonową akcją pełną korzyści. Legendarna terenówka dostępna jest z szybkim odbiorem już od 299 000 złotych brutto lub w wygodnym finansowaniu KINTO ONE. Rata miesięczna wynosi już od 3831 złotych netto. 

Wszyscy fani Land Cruisera czekają już na rynkowy debiut modelu 250. Auto będzie można zamawiać od października (LINK https://landcruiser.pl/toyopedia/toyota-land-cruiser-j250), czyli już wkrótce. A to oznacza, że ostatnie egzemplarze obecnej generacji można kupić z naprawdę dużymi rabatami. Auta dostępne są „od ręki”. 

Nikogo nie trzeba przekonywać o zaletach Toyoty Land Cruiser 150. Auto z silnikiem 2.8 D-4D o mocy 204 KM z konstrukcją opartą na ramie to nie tylko król bezdroży, ale też przestronny wybór dla tych, którzy cenią sobie komfort i przestrzeń w podróży. Dwustrefowa klimatyzacja, światła LED czy interfejsy Android Auto i Apple CarPlay to standardowe wyposażenie. Wybierając wyższe wersje można liczyć nie tylko na dodatkowe wygody, ale także na korzystne rozwiązania finansowe.

Luksusowa i ponadczasowa bryła terenówki z napędem 4x4 dostępna jest aż w 10 wariantach kolorystycznych lakieru nadwozia. Prawie pięć metrów długości i niespełna dwa metry wysokości to niekwestionowany lider wygody. Bagażnik w wersji 5-miejscowej to aż 640 l. W wersji 7-miejscowej jest to 480 l przy złożonym 3 rzędzie siedzeń. 2790 mm rozstawu osi gwarantuje wygodę jazdy nawet w najtrudniejszych warunkach. W niezawodnym i sprawdzonym silniku o mocy 204 KM średnie spalanie utrzymuje się na poziomie 9,1 l/100 km. Od 0 do 100 km/h samochód rozpędza się w 9,9 sekundy.

LandCruiser PL Land Cruiser 150 wyprzedaz 02

Toyota Land Cruiser w wersji wyposażenia Prestige

Wybierając Toyotę Land Cruiser w wersji wyposażenia Prestige zyskujemy przednie i tyle czujniki parkowania i opuszczające się podczas cofania lusterka zewnętrze, co znacząco wpływa na komfort manewrowania dużym pojazdem. Inteligentne wycieraczki z czujnikiem deszczu oraz automatycznie ściemniające się lusterko wsteczne poprawiają komfort jazdy w trudnych warunkach pogodowych. Miłym dodatkiem w pakiecie Prestige jest również podgrzewana kierownica, którą kierowcy docenią zwłaszcza wtedy, gdy temperatury spadną poniżej zera.

Terenówka w sezonowej wyprzedaży Toyoty jest dostępna już od 299 000 złotych brutto. W ofercie Leasingu KINTO ONE dla przedsiębiorców miesięczną ratę skalkulowano na poziomie 3831 złotych netto, przy umowie na 36 miesięcy, wpłacie własnej w wysokości 10% kwoty wartości samochodu oraz z limitem przebiegu, który wynosi 60 000 km.

Toyota przygotowała także korzystną formę finansowania dla osób prywatnych dla których rata w Leasingu Konsumenckim KINTO ONE wynosi 4712 złotych brutto, zakładając 10% wkład własny i trzyletni okres trwania umowy z 60 000 km limitu przebiegu.

LandCruiser PL Land Cruiser 150 wyprzedaz 01

Toyota Land Cruiser w wersji wyposażenia Invincible

W specjalnej ofercie marki jest też dostępna Toyota Land Cruiser w wersji wyposażenia Invincible, która wyróżnia się systemem czterech kamer monitorujących obraz wokół pojazdu w sześciu różnych perspektywach (Multi-Terrain-Monitor) oraz systemem zmiennej charakterystyki napędu w zależności od terenu (Multi-Terrain-Select). Wszystkie fotele wykończone są skórą naturalną i syntetyczną, a te przednie dodatkowo są wentylowane. Fani podróży w nieznane docenią nawigację satelitarną Toyota Touch 2 with GO z 3-letnią aktualizacją map.

Tak doposażony samochód jest dostępny u dealerów już od 329 000 złotych brutto. Z finansowaniem KINTO ONE dla przedsiębiorców można uzyskać ratę miesięczną już od 4231 złotych netto przy umowie trwającej 36 miesięcy, wpłacie własnej w wysokości 10% wartości samochodu oraz 60 000 limitu kilometrów.

Oferta dla osób prywatnych zakłada ratę już od 5203 złotych brutto zakładając 10% wkład własny, trzyletni okres kredytowania oraz 60 000 limitu kilometrów.