Program KINTO ONE został wprowadzony w Polsce 3 lata temu i bardzo dobrze się przyjął. W maju liczba aut w zarządzaniu i finansowaniu KINTO ONE przekroczyła 35 tys. Dominują oczywiście Toyoty, a hybrydy i pozostałe zelektryfikowane napędy stanowią 75%. Z programu korzystają też chętnie klienci aut użytkowych Toyota Professional. Czemu by nie skorzystać, skoro nowego Hiluxa można mieć w Leasingu KINTO ONE już od 2071 zł netto miesięcznie.

KINTO ONE to program finansowania i zarządzania samochodem, z którego mogą skorzystać osoby prywatne i firmy. W Polsce funkcjonuje od trzech lat. W KINTO ONE auto można sfinansować w leasingu operacyjnym w niskich ratach lub w wynajmie długoterminowym, w którym spłacamy tylko utratę wartości w trakcie trwania umowy. W przypadku Toyot, które dobrze trzymają wartość, raty i warunki wynajmu są bardzo atrakcyjne. 

LandCruiser PL Hilux GR SPORT 03


Toyota wprowadziła program KINTO ONE na polski rynek 3 lata temu i od tej pory jego popularność cały czas rośnie. W maju liczba aut w zarządzaniu KINTO ONE przekroczyła 35 tys. i wynosi dokładnie 35 894 egzemplarze, z których 74,5% ma napęd zelektryfikowany. Najpopularniejsze są oczywiście hybrydy, przede wszystkim Corolla, Toyota C-HR i Yaris, ale dużym powodzeniem wśród klientów cieszą się też samochody z linii Toyota Professional, czyli PROACE, PROACE CITY i oczywiście Hilux.

Hilux w programie Leasing KINTO ONE jest dostępny od 2071 zł netto miesięcznie za wersję SR. Aktualna oferta obejmuje auta z rocznika 2023 w 6 wersjach wyposażenia i wszystkich konfiguracjach napędu. Topowy Hilux GR SPORT, który w ofercie wyprzedaży kosztuje od 210 184 zł netto, w Leasingu KINTO ONE jest dostępny w ratach od 3 117 zł netto miesięcznie.

Program KINTO ONE ma też sporo do zaoferowania klientom szukającym sprawdzonych aut używanych, co potwierdza rosnąca liczba kontraktów na takie samochody. Aktualnie finansowaniem KINTO ONE zostało objętych już ponad 3000 pojazdów używanych. Warto o tym pamiętać, jeśli w programie Toyota Pewne Auto wpadnie nam w oko jakiś dobrze utrzymany Land Cruiser, solidny Hilux czy zgrabny SUV.